Par mums

Uzņēmumam SIA „INLAB” ir jau vairāk kā 20 gadus liela pieredze kalibrēšanas, testēšanas un inspicēšanas nozarē, kur rūpīgi atlasītajā profesionāļu komandā pakalpojumus klientiem nodrošina radiācijas drošības eksperti, medicīnas fiziķi un kvalificēti inženieri. SIA “INLAB” pastāvīgi rūpējas par savu speciālistu profesionālo izaugsmi, kā arī regulāri seko līdzi jaunākajām izmaiņām nozares likumdošanā.

Medicīnas iestāžu vidū esam zināmi ar individuālu pieeju katram klientam. Spējam palīdzēt visos jautājumoskas skar medicīnas, nemedicīnas ierīču un JSA tehnisko uzraudzību, kā arī radiācijas drošības un medicīnas fizikas sfēru. Savā nozarē spējam nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu, kas saistīts ar LR normatīvo aktu prasību nodrošināšanu, to skaitā arī ar LR VVD Radiācijas drošības centra un LR Veselības inspekcijas norādījumiem medicīnas ierīču un JSA ekspluatācijā, uzraudzībā un kontrolē.

SIA „INLAB” uzņēmuma izveide ir bijis apzināts solis, ar konkrētu mērķi – novērst iespējamos interešu konfliktus, kas varētu rasties pakalpojumu nodrošināšanā klientiem kā pilnīgi neatkarīgai trešās puses kalibrēšanas, testēšanas un inspicēšanas laboratorijai. Par  SIA „INLAB” mēs kļuvām 2012.gada 1.jūnijā, kad SIA „NMS GRUPA” struktūrvienība LABORATORIJA tika oficiāli atdalīta un reģistrēta kā jauna organizācija LR Uzņēmumu reģistrā.

Mēs veicam pārbaudes radioloģijas un citām dažāda veida medicīnas un nemedicīnas ierīcēm, apkalpojot vairāk par 67% no Latvijas ārstniecības iestādēm un zobārstniecības praksēm, kā arī lielu daļu no nemedicīnas iestādēm  (veterinārās klīnikas, industriālie un kontroles objekti) un laboratorijām. Jūtamies pagodināti, ka  klientiem mēs asociējamies ar kvalitāti, reaģēšanas ātrumu, un rūpēm par klientu veselības drošību.

Mēs lepojamies ar to, ko mēs darām. Jūsu izvēle liecina, ka Jums ir svarīga kvalitatīva un droša pakalpojumu sniegšana. Esam pateicīgi par Jūsu lēmumu saņemt kvalitatīvus pakalpojumus kompetentā iestādē.

Kopā mēs veidojam Jūsu un Jūsu klientu drošību!